Kurumsal

HAYALİMİZ

Ana faaliyet alanlarımızda, kaliteli, güvenilir, hızla ve tutkuyla hizmet verebilen, bu sayede en çok tercih edilen Marka&Patent firmalarından bir tanesi olmak. Bu yönüyle, Türkiye’ de lider ve takip edilen pozisyonunu sürekli büyümesiyle anlamlı kılmak.

AMACIMIZ

Ülkemizin ve şirketimizin en değerli varlığı genç, çalışkan, tutkulu, iyi yetişmiş insan kaynağıdır. Bu zengin kaynağı en etkin, en verimli şekilde kullanıp, yaratıcı, yenilikçi ve rasyonel bakış açısıyla birleştirerek hizmetlerimizi oluşturmak. Bu hizmetlerimizi de sürekli iyileştirmek ve geliştirmek.

STRATEJİMİZ

Objektif gerçeklikle kararlar alan, sorumluluklarının bilincinde, dinamik bir yönetim anlayışı. Akılcı, üretken, özgüveni yüksek, kendine ve işine saygılı çalışanlar. Çalışanları bütünleşen, güven iklimi var olan ve yetki devrine yatkın bir organizasyon. Müşteri odaklı olup, mümkün olan en kısa zamanda müşterilerinin taleplerini, ihtiyaçlarını ve önerilerini dikkate alıp değerlendiren bir hizmet anlayışı.

MİSYONUMUZ

Gerçekçi bir rekabet gücünü amaç edinerek global pazarda yerini almak isteyen şirketlere özellikle kobilerimize sanal mülkiyet hakları bilincini yaygınlaştırmak

VİZYONUMUZ

Sınai mülkiyet hakları konusunda kalite ve tecrübemiz ile Türkiye’ de ve yurt dışında müşterilerine ışık tutan önder bir kuruluş olmak

FARKIMIZ

Gerçekçi bir rekabet gücünü amaç edinerek global pazarda yerini almak isteyen şirketlere özellikle kobilerimize sanal mülkiyet hakları bilincini yaygınlaştırmak Başvurularınızı olabilecek en kısa sürede yapmayı taahhüt ediyoruz. Size bir telefon kadar yakınız aradığınızda mutlaka konusuna hakim bir uzmanımızı karşınızda bulacaksınız.

Hemen Teklif Alın